scroll

наші послуги

Розробка конструкції пристрою

Послуга розробки конструкції пристрою

Розробка конструкції пристрою передбачає розробку зовнішньої та внутрішньої геометрії корпусу пристрою на базі якої будуються корпусні деталі, проектуються кріплення та клямки, а також проводиться теоретичний розрахунок навантажень тощо. Підсумком конструкторської розробки є конструкторська документація, яка може бути проектною та робочою. Розробка проектної документації необхідна виготовлення прототипу і виробництва, а робочої для запуску серійного виробництва.

Ціна

від 1000$

Термін

від 1-го тижня

Результат

Конструкція пристрою в обумовленому вигляді (3D модель або набір креслень).

реалізації

Наші роботи

Розробка конструкції пристрою

Етапи розробки

Составление технического задания

На даному етапі визначаються основні вимоги та обмеження розробки конструкції пристрою. Такі обмеженнями та вимогами можуть бути такі речі як матеріали виготовлення елементів конструкції, способи виробництва, якісні параметри та способи реалізації механічних вузлів конструкції тощо.

3D-моделювання конструкції пристрою

Спочатку інженер-конструктор будує 3Д моделі всіх компонентів, які будуть використовуватись у пристрої. Далі інженер перетворює розроблений дизайн пристрою в корпусні деталі та проектує всі механічні вузли (засувки, кріплення тощо). Для механічних пристроїв конструкції провадиться розрахунок навантажень.

Оформлення конструкторської документації

Оформлення конструкторської документації - це створення набору креслень, які необхідні для виробництва конструкції пристрою. Здійснюється оформлення конструкторської документації приладу за ГОСТом або відповідно до стандартів ISO. Залежно від стадії розробки, конструкторська документація може оформлятися у двох видах: проектна КД або робоча КД.

Буде корисно

Із цією послугою замовляють

обговорімо ваш проєкт

Зв'яжіться з нами

Прокласти шлях