scroll

наші послуги

Промисловий дизайн

Послуга промислового дизайну

Промисловий або як його ще називають індустріальний чи предметний дизайн – галузь дизайну, яка займається створенням речей та предметів. Промисловий дизайн визначає як зовнішній вигляд предметів. Головне завдання промислового дизайнера — якісно втілити ідею та зробити предмет зручним для використання, якісним довговічним і, звичайно, естетично привабливим.

Ціна

від 2000$

Термін

від 2-х тижнів

Результат

4-5 варіантів дизайну вашого приладу.
Під словом дизайн ми маємо на увазі зовнішній вигляд (зовнішня геометрія) вашого приладу або пристрою.

реалізації

Наші роботи

Промисловий дизайн

Етапи розробки

Складання ТЗ

Для початку ми вислухаємо вашу ідею, поставимо необхідні питання та складемо докладне технічне завдання на послугу промислового дизайну. По суті ТЗ це набір побажань та обмежень, які дизайнер повинен враховувати при розробці зовнішнього вигляду приладу. Тільки після складання технічного завдання дизайнер може починати роботу.

Інформаційний та ескізний пошук

Перед тим як розпочати роботу команда, яка працює над проектом, повинна вивчити як виглядають аналогічні прилади у конкурентів. Це потрібно для того, щоб не повторюватись при цьому максимально відповідати запиту цільової аудиторії. Окрім цього, команда проекту також здійснює пошук інших приладів та пристроїв, які можуть наштовхнути дизайнера на цікаві рішення.

Побудова ескізів

На цьому етапі робляться нариси зовнішнього вигляду виробу, накидаються основні ідеї, вибирається найбільш прийнятні варіанти дизайну. Як правило, наша команда для наочності розробляє ескізи відразу в 3D. Це дозволяє заощадити час та уникнути помилки.

Створення 3D-моделей зовнішньої геометрії пристрою

Після вибору основних концептів, дизайнер проробляє деталі кожного концепту, який потрапить у презентацію для клієнта. На цьому етапі розробляється параметрична модель 3Д кожного концепту. 3D модель зовнішньої геометрії обраного замовником концепту згодом переходить у роботу інженеру конструктору.

Візуалізація концептів

Для презентації різаних варіантів дизайну пристрою потрібно зробити візуалізацію. Для цього дизайнер створює сцену візуалізації, накладає на кожну 3Д-модель текстури, виконує рендеринг концептів у різних ракурсах і постає обробку отриманих зображень. Після цього етапу можна показувати варіанти дизайну пристрою.

Буде корисно

Із цією послугою замовляють

обговорімо ваш проєкт

Зв'яжіться з нами

Прокласти шлях