scroll

наші послуги

Флеш дизайн

Послуга флеш дизайну

Флеш дизайн - це недорога послуга, що дозволяє за короткий проміжок часу отримати хороший варіант дизайну пристрою. Флеш-дизайн техніки ідеально підходить для валідації продукту, приладу або гаджета. Це той випадок, коли є ідея, але не хочеться витрачати великий бюджет на перевірку ідеї щодо затребуваності.

Ціна

до 1000$

Термін

до 2-х тижнів

Результат

1 або 2 варіанти дизайну вашого приладу. Під словом дизайн ми маємо на увазі зовнішній вигляд (зовнішня геометрія) вашого приладу чи пристрою.

реалізації

Наші роботи

Флеш дизайн

Етапи розробки

Складання технічного завдання на розробку

Цей етап передбачає докладний опис завдання для дизайнера. На відміну від послуги промдизайну ТЗ на цю послугу має бути складено максимально чітко і конкретно, тобто. містити докладний опис компонентів, що використовуються, мати приклади форм аналогічних пристроїв, на які варто орієнтуватися і т.д. Це необхідно для мінімізації часу на пошук референсів перед початком розробки.

Вивчення аналогічних пристроїв

На даному етапі відбувається вивчення зовнішнього вигляду конкурентів та збір референсів. Незважаючи на те, що в результаті роботи дизайнер підготує не більше двох концептів дизайну пристрою, все-таки зовнішній вигляд пристрою повинен відрізнятися від тих, що вже існують на ринку.

Розробка 3Д моделі зовнішньої геометрії пристрою

На основі зібраних даних та ТЗ дизайнер будує один або два концепти зовнішньої геометрії пристрою в спеціальній програмі для параметричного 3D-моделювання.

Предметна візуалізація пристрою під різними ракурсами

Візуалізація пристрою необхідна демонстрації замовнику результату розробки. Дизайнер накладає на розроблену 3Д-модель матеріали та текстури, створює сцену візуалізації та рендерит кількох зображень пристрою з різних ракурсів.

Буде корисно

Із цією послугою замовляють

обговорімо ваш проєкт

Зв'яжіться з нами

Прокласти шлях