scroll

наші послуги

Розробка електроніки

Послуга розробки електроніки

Розробка електроніки — це повний цикл послуг із створення електронного пристрою, який починається зі складання технічного завдання та закінчується створенням прототипу. Компанія QVARTA займається виготовленням електронних пристроїв на замовлення і може допомогти у цій нелегкій справі. Крім того, ми зможемо розробити та зробити корпус для вашого електронного пристрою.

Ціна

від 1500$

Термін

від 2-х тижнів

Результат

Готовий модуль електроніки, за допомогою якого пристрій може виконувати задані функції.

реалізації

Наші роботи

Розробка електроніки

Етапи розробки

Проектування плати

Проектування друкованої плати - це розробка електричної схеми пристрою, а саме розрахунок сумісності елементів, підбір компонентів та встановлення зв'язку між ними. Часто реалізація цього етапу починається з компонування елементів на макетній платі. Після цього розробляється виробляється дизайн і компонування друкованої плати.

Розробка прошивки

Розробка прошивки - передбачає написання програми, яка буде керувати пристроєм. Розроблена програма записується на контролер, який згодом керує пристроєм.

Підготовка документації для плати

Фінальний етап розробки, на якому здійснюється консультації з виробником, також готується необхідна документація для передачі електроніки пристрою у виробництво.

Буде корисно

Із цією послугою замовляють

обговорімо ваш проєкт

Зв'яжіться з нами

Прокласти шлях