scroll

наші послуги

Предметна 3D візуалізація

Послуга 3D-візуалізації

3D-візуалізація – це процес створення реалістичних зображень на основі 3D-моделей. До 3D-візуалізації вдаються тоді, коли реального об'єкта ще немає або його не можна сфотографувати у необхідному оточенні чи ракурсі. 3D-візуалізація використовується у рекламі, кіно, науці, архітектурі, освіті та інших сферах. Замовити 3D-візуалізацію можна в компанії QVARTA, ми допоможемо зробити реалістичну 3D-візуалізацію будь-якого об'єкта в оточенні або без.

Ціна

від 250$

Термін

від 1 робочого дня

Результат

Набір растрових зображень, який відповідає вашому технічному завданню.

реалізації

Наші роботи

3D-візуалізація

Етапи розробки

Створення 3D-моделі

3D-модель – це точна віртуальна копія об'єкта у тривимірному просторі. Модель — це готове зображення, лише його основа, набір точок і ліній, повторюючих контури предмета. 3D модель – це основа для 3D візуалізації.

Налаштування сцени та текстурування 3D моделі

По суті візуалізація це віртуальний аналог фотографії. Різниця в тому, що ми фотографуємо не реальний, а віртуальний об'єкт. Як і хороший фотограф перед зйомкою, візуалізатор у спеціальній програмі має правильно виставити освітлення. Крім цього, 3D моделі необхідно надати колір та нанести текстури.

Рендеринг та пост обробка зображень

Рендеринг - це процес перетворення затекстурованої 3Д моделі на картинку під певним ракурсом. Після рендеригу отримане зображення необхідно доопрацювати у графічному редакторі. Цей процес передбачає очищення зображення для отримання більшої чіткості та застосування різних фільтрів.

Буде корисно

Із цією послугою замовляють

обговорімо ваш проєкт

Зв'яжіться з нами

Прокласти шлях