scroll

наші послуги

3D - моделювання

Послуга 3D – моделювання техніки

Розробка 3D-моделей – це створення точної віртуальної копії об'єкта у тривимірному просторі зі спеціалізованими програмами. Компанія QVARTA спеціалізується на параметричному 3Д моделюванні приладів та пристроїв. Створення тривимірної моделі – це один із етапів розробки дизайну та конструкції пристрою.

Ціна

від 250$

Термін

від 3-х робочих днів

Результат

Точну віртуальну копію об'єкта в тривимірному просторі (3D-модель).

реалізації

Наші роботи

3D - моделювання

Види 3D-моделювання

По кресленню

Створення 3D-моделі за кресленням — найточніший спосіб моделювання. Т.к. на кресленні чітко вказано габарити виробу та інші необхідні вимоги.

По фотографії

Виготовлення 3D-моделі з фотографії складніше, ніж у кресленні, т.к. немає точних розмірів. Однак це цілком можливо за наявності трьох фотографій у високій якості (вид спереду, ззаду та збоку), та розумінні орієнтовних габаритних розмірів деталі.

За описом

3D-моделювання за описом – найскладніший спосіб моделювання через малу кількість вихідних даних. І як наслідок — найдорожчий і трудомісткий. Проте фахівці компанії QVARTA зберуть усі ваші побажання та зроблять 3D-модель максимально наближеною до опису.

За зразком

Розробити 3D-модель можна та використовуючи готовий об'єкт. Для цього його вимірюють чи сканують 3D-сканером. На основі цих даних будується кінцева 3D модель.

Буде корисно

Із цією послугою замовляють

обговорімо ваш проєкт

Зв'яжіться з нами

Прокласти шлях